INTERIÉR - dokončení

Nabídka unikátních mořidel, olejů, laků a vosků pro dokončení a ochranu dřevěných podlah a nábytku.

Barvy Oleje Laky Vosky
CIRANOVA

CIRANOVA

Ciranova je značka známá vysokou kvalitou svých produktů vyráběných společností Debal Coatings s více než 80 lety zkušeností v oblasti povrchové úpravy a údržby dřevěných podlah. V nabídce výrobků Ciranova najdete kompletní sortiment pro přípravu, dokončení a následnou péči pro podlahy v interiéru i exteriéru.

Všechny tyto systémy vyvinuté v laboratořích společnosti Ciranova, s použitím nejnovějších surovin na trhu a v kombinaci se současnými recepturami, zaručují zákazníkovi nejvyšší kvalitu pro všechny konkrétní metody aplikace.

Barvy

Louhové mořidlo

Reaktivní mořidlo vhodné pro zestařování dřeva obsahující třísloviny například dub. Mohou být dokončeny olejem, voskem nebo lakem. K dispozici je 16 standardních odstínů.

CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo
CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo CIRANOVA - Louhové mořidlo

Aquapad

Vodové mořidlo k moření všech druhů dřeva, pro použití v interiéru. Aquapad dává dřevu jednotný vzhled. Nanáší se štětcem nebo PADem, dokončení lakem, olejem nebo voskem.

CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad
CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad CIRANOVA - Aquapad

Aquavintage

Zestařující mořidlo na vodní bázi, zvláště vhodné pro zestařování dřeva jednoduchým a rychlým způsobem. Může být použit na dřevo obsahující třísloviny. Pouze pro interiér. Dostupný v 8 standardních odstínech.

CIRANOVA - Aquavintage 2C CIRANOVA - Aquavintage 2C CIRANOVA - Aquavintage 2C CIRANOVA - Aquavintage 2C CIRANOVA - Aquavintage 2C CIRANOVA - Aquavintage 2C CIRANOVA - Aquavintage 2C CIRANOVA - Aquavintage 2C

Vintage

Vodou ředitelné mořidlo určené k zestařování dřeva. Po nanesení mořidlo reaguje s dřevem na zvětralý a bělený vzhled v jednom nánosu. Paleta odstínů, které jsou k dispozici pro zcela jedinečný vzhled: písek, drift, sníh, led, cemento, vintage ‘F’ a vintage ‘S’.

CIRANOVA - Vintage CIRANOVA - Vintage CIRANOVA - Vintage CIRANOVA - Vintage CIRANOVA - Vintage CIRANOVA - Vintage CIRANOVA - Vintage CIRANOVA - Vintage CIRANOVA - Vintage
CIRANOVA - Bělící pasta

Bělící pasta

Použití k tzv. ‘vápnění povrchů’. Dodává se v odstínu bílá.

Oleje

Hardwaxoil

Tvrdý voskový olej pro dokončení povrchové úpravy dřevěných podlah. Dobře plní, přirozený vzhled , dobré chemické a mechanické odolnosti.

CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil
CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil CIRANOVA - Hardwaxoil

UN1CO

Jednovrstvý olej nejnovější generace s využitím obnovitelných přírodních olejů. Díky svému speciálnímu složení je potřeba jen jeden nános na dokončení dřevěné podlahy. Kombinace oleje a tužidla zajišťuje rychlé schnutí a vynikající chemickou a mechanickou odolnost povrchové úpravy.

CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co
CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co CIRANOVA - Un1co
CIRANOVA - Hardwaxoil Magic

Hardwaxoil Magic

Tvrdý voskový olej z modifikovaných přírodních surovin na dřevěné podlahy a nábytek. Velmi dobré chemické a mechanické odolnosti, přirozené zbarvení dřeva. Matné provedení. Odolnosti mohou být zvýšeny pomocí tužidla.

CIRANOVA - Hardaxoil Magic Satin

Hardaxoil Magic Satin

Tvrdý voskový olej z modifikovaných přírodních surovin na dřevěné podlahy a nábytek. Velmi dobré chemické a mechanické odolnosti, přirozené zbarvení dřeva. Propůjčuje dřevu krásný hedvábný lesk. Trvanlivost může být zvýšena přidáním volitelného UA (5%) tužidla.

CIRANOVA - Parketový olej, tvrdý voskový olej

Parketový olej, tvrdý voskový olej

Rychleschnoucí tvrdý voskový olej na dřevěné podlahy z přírodních surovin. Dobrá plnivost, dobrá chemická a mechanická odolnost. Dostupný v 16 standardních odstínech.

CIRANOVA - Oculto

Oculto

Vodou ředitelný impregnační olej na parkety a dřevěný nábytek. Určený zejména pro interiéry, kde je potřeba zachovat přírodní vzhled dřeva. Oculto má protiskluzovou úpravu a s přídavkem inhibitorů UV-filtrů, zabraňuje nebo zpomaluje žloutnutí dřeva.

CIRANOVA - Ecofix

Ecofix

Vodou ředitelný impregnační olej na parkety a dřevěný nábytek. Velmi vhodný do interiéru, kde je potřeba přírodní vzhled neupraveného povrchu: například podlahy, nábytek, obložení apod.

CIRANOVA - Ecofix Woodlook

Ecofix Woodlook

Vodou ředitelný impregnační olej na parkety a dřevěný nábytek.Ecofix woodlook vybělí dřevo se silnějším účinkem než Ecofix. Použití pro interiér.

Laky

CIRANOVA - Fortico 1C

Fortico 1C

FORTICO 1C is an excellent, ANTI-SCRATCH, PU water-based parquet lacquer for parquet floors and heavily-used wooden floors. FORTICO 1C has an outstanding chemical and mechanical resistance and was developed according to the latest technologies. FORTICO 1C is extremely scratch-resistant, does not cause sheen, has strong anti-slip qualities and is easily applicable without showing overlaps or roll marks.

CIRANOVA - Fortico 2C

Fortico 2C

FORTICO 2C is an excellent, ANTI-SCRATCH, PU 2-component water-based parquet lacquer for parquet floors and heavily-used wooden floors. FORTICO 2C has an outstanding chemical and mechanical resistance and was developed according to the latest technologies. FORTICO 2C is extremely scratch-resistant, does not cause sheen, has strong anti-slip qualities and is easily applicable without showing overlaps or roll marks.

CIRANOVA - Fortico Sealer

Fortico Sealer

Water-based one-component primer for application by roller with good filling properties. FORTICO SEALER can be used as a first coat for parquet floors to be finished with a lacquer from the FORTICO-range. FORTICO SEALER is recommended for use on floors with underfloor heating and tropical wood species or cork.

CIRANOVA - Lak na parkety UA

Lak na parkety UA

Rychleschnoucí lak na parkety na bázi rozpouštědel s vysokou odolností proti otěru. Dokončuje se ve 2 nebo 3 vrstvách. K dispozici je v matné, saténové nebo lesklé. Je možno přidat tužidlo.

CIRANOVA - Lodní lak

Lodní lak

Lodní lak má velmi vysoký lesk, vynikající odolnost proti vodě a povětrnosti, vysoká odolnost proti otěru a je velmi elastický. Vhodný pro všechny druhy dřeva vystavené nepříznivému počasí.

Vosky

CIRANOVA - Parketový vosk

Parketový vosk

Tradiční vodu odpuzující vosk na podlahy z přírodních a syntetických vosků. Silikonové pryskyřice zlepšují odpudivost vody. Odstíny: bezbarvý, žlutý a hnědý.

CIRANOVA - Vosk na dřevo Qualität

Vosk na dřevo Qualität

Tradiční vosk z přírodních surovin, jako je africký včelí vosk, candellila, karnaubský vosk a čisté terpentýnové oleje. Odstíny: bezbarvý, žlutý, hnědý, medium, tmavý, antik a mahagon.

CIRANOVA - Bělící vosk

Bělící vosk

Tradiční vosk z přírodních surovin, čistého terpentýnového oleje a titanové běloby. Slouží k bělení pórů.